Aqua fitness

Aqua Fitness

Dla nas Aqua Fitness to szerokie spectrum rozwiązań treningowych, w którym każdy znajdzie formę zajęć właściwą dla siebie.

Ćwiczą z nami mężczyźni i kobiety, również kobiety w ciąży, młodzi i seniorzy, ludzie poszukujący aktywnego odprężenia, walczący z nadwagą i otyłością oraz osoby chcące poprawić prawidłowe funkcjonowanie swojego organizmu.

Trenuj SKUTECZNIE! Tylko w Fitswim – na treningach kondycyjnych – POMIAR PRACY SERCA podczas wysiłku.

Kształtowanie sylwetki

Zajęcia o dużej liczbie powtórzeń ze zmiennym obciążeniem dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych w ćwiczeniach w wodzie.

Zajęcia o średniej intensywności dla osób rozpoczynających ćwiczenia w wodzie oraz walczących z nadwagą.

Zajecia o maksymalnej intensywności spalająco-wytrzymałościowe dla osób bardzo zaawansowanych w ćwiczeniach w wodzie wymagające wysokiej sprawności i kondycji

Specjalistyczna forma aqua fitness dla kobiet w ciąży. Zajęcia te są połączeniem aqua aerobiku i specjalistycznych ćwiczeń gimnastycznych uwzględniające fizjologię ciąży, możliwości i potrzeby ciężarnych.

Specjalistyczny program zajęć dla osób po 50 roku życia, opracowany tak aby każdy mógł wybrać zajęcia odpowiednie dla siebie – w oparciu o wiek, stan zdrowia, upodobania ruchowe, możliwości i potrzeby.