Masaże

Dla osób potrzebujących odprężenia, regeneracji sił oraz  ukojenia ciała i zmysłów.


Gabinet Masażu w Strefie Urody i Odnowy biologicznej FitSwim to miejsce, gdzie pod okiem specjalisty w miłej i ciepłej atmosferze, przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki zaznasz odpoczynku, odprężenia oraz dobroczynnego działania terapii przez dotyk.

 

 

zdj_mas

We współczesnym świecie towarzyszy nam często ciągły pośpiech, stresująca praca, troski dnia codziennego – dlatego proponujemy masaż relaksacyjny ukierunkowany na rozluźnienie i relaksację całego ciała.

Oferujemy również masaże dla dwojga, które są doskonałą okazją na spędzanie czasu z bliską osobą.

 • masaż relaksacyjny
  -całe ciało 100zł/60min.
  -kark 30zł/15min.
  -grzbiet 50zł/15min.
  -kończyny górne 40zł/20min.
  -kończyny dolne 50zł/25min.
  stopy 30zł/20min.

 

 • karnet: 5 masaży + 6 masaż – 50%
 • karnet: 10masaży +11 masaż gratis

 

W ofercie:

 • Manualny drenaż limfatyczny
 • Masaż dla kobiet w ciąży
 • Masaż relaksacyjny
 • Masaż ujędrniający
 • Pakiety

Manualny drenaż limfatyczny – jest jedną z form terapeutycznych wykorzystywanych w kompleksowej fizykalnej terapii przeciwobrzękowej. Wykorzystuje się tu specjalne techniki manualne, mające na celu eliminację obrzęku poprzez stymulację naturalnego odpływu tkankowego – przepchnięcie chłonki i udrożnienie węzłów chłonnych. Efekty drenażu limfatycznego to zmniejszenie obrzęków, pobudzenie odpływu limfy i poprawa napięcia skóry.

Wskazania:

 • stany po usunięciu węzłów chłonnych objawiające się obrzękiem kończyn górnych, dolnych, tułowia lub głowy i szyi
 • stany pourazowe z towarzyszącym obrzękiem
 • obrzęki w przebiegu ciąży (od 5 do 8 miesiąca ciąży)

Czas trwania masażu 60-90 minut (czas trwania zabiegu zależy od obszaru drenowanego).

Masaż dla kobiet w ciąży – delikatna forma masażu skupiająca się na najbardziej obciążonych częściach ciała jakimi są kończyny dolne oraz kręgosłup. Stosuje się jedynie subtelne techniki głaskająco-rozcierające, które mają przynieść uczucie rozluźnienia i odciążenia, natomiast nie stosuje się technik silnie oddziałujących na układ nerwowy i krwionośny. Pacjentka układana jest w pozycji bezpiecznej, która zapewnia jej oraz maleństwu maksymalny komfort. Indywidualne podejście terapeuty do każdej przyszłej mamy pomaga uporać się z niechcianymi dolegliwościami.

Masaż dla kobiet w ciąży jest wykonywany między 5, a 8 miesiącem ciąży.

Informacja – wymagana jest zgoda od lekarza prowadzącego ciążę na przeprowadzenie zabiegu i zgoda pacjentki.

Masaż relaksacyjny – forma masażu klasycznego silnie oddziałującego na układ nerwowy, przywracający mu równowagę i właściwy poziom funkcjonowania. Celem tego masażu jest eliminacja napięcia i rozluźnienie ciała. Szczególnie polecany tym osobom, które pragną pełnego odprężenia, głębokiego relaksu, regeneracji sił, ukojenia ciała i zmysłów. Ruchy wykonywane podczas masażu są delikatne, łagodne i spokojne, a jego relaksacyjny efekt zostaje wzmocniony kojącą muzyką.

Oferujemy masaż relaksacyjny:

 • całościowy – wykonywany na obszarze całego ciała (ramion, nóg, grzbietu, powłok brzusznych i klatki piersiowej), czas trwania 60 minut
 • częściowy – wykonywany na obszarze ciała szczególnie objętym dolegliwościami, dłonie masażysty skupiają się na wyeliminowaniu ściśle określonego zaburzenia, czas trwania 30 min.

Masaż bańką chińską – 60-70zł

Masaż ujędrniająco-modelujący – 75zł

Pakiety w gabinecie masażu ze specjalnymi promocjami:

 • PAKIET 5 + 1 za 50%
  5 masaży plus 6 masaż z 50% rabatem, pakiet obejmuje jeden wybrany rodzaj masażu, termin wykorzystania pakietu: 2 miesiące, płatne z góry.
 • PAKIET 10+1
  10 masaży plus 11 masaż GRATIS, pakiet obejmuje jeden wybrany rodzaj masażu, termin wykorzystania pakietu: 3 miesiące, płatne z góry.